Čína
20.08.97, 26 rokov
20.08.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.09.98, 25 rokov
07.09.98, 25 rokov
Shibo Du vs. Grigoriy Korobeynikov - Vzájomné zápasy
02.05.16 | Shibo Du | Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Spain F12 | antuka |
Shibo Du form & Grigoriy Korobeynikov form
Shibo Du - posledné zápasy
Spain F21 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia Saez | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Priyank Soni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Algeria F3 - antuka | ||||
23.05.16 kvalifik. | vs. Amine Chadli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Algeria F2 - antuka | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Kshitij Kamal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Algeria F1 - antuka | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Leandro Serrano Sanz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Grigoriy Korobeynikov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Alfonso Costa | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Johann Willems | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Zack Mccourt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F40 - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.15 2. kolo kval. | vs. David Pamminger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - tvrdý | ||||
28.09.15 kvalifik. | vs. Pierre Durali | 5-7, 6-4, 4-0, Pierre Durali - skreč | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Alejandro Ibanez Gallego | 7-5, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Spain F29 - tvrdý | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Patrick Mufumbila | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.15 kvalifik. | vs. Abdullah Maqdes | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Enrique Paya Gonzalez | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Pablo Bataller Amador | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F22 - antuka | ||||
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Adria Alvarez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F19 - tvrdý | ||||
29.06.15 kvalifik. | vs. Sergio Castellon Guasch | 7-68, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.15 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Grigoriy Korobeynikov - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |