Maced?nsko
11.02.89, 35 rokov
12 159 $
11.02.89, 35 rokov
12 159 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
04.05.01, 22 rokov
04.05.01, 22 rokov
Shendrit Deari vs. Adam Kovac - Vzájomné zápasy
21.08.17 | 1. kolo kval. | Shendrit Deari | Adam Kovac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka |
Shendrit Deari form & Adam Kovac form
Shendrit Deari - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Adam Kovac - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 1-6, 0-2, - Adam Kovac - skreč | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-74, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 7-5, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ronald Hohmann | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nihaal Dhaliwal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. George Cosma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Giordan Kunz | 6-71, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Luka Malobabic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Julius Hillmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Filip Kucbel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 3-6 | detail zápasu |