ZÁPAS
03.06.18 | 1. kolo kval. | Sharobiddin Abzalov | Samandar Abdumalikov | 6-1, 6-0 | Uzbekistan F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
19.02.98, 26 rokov
19.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
22.03.03, 21 rokov
22.03.03, 21 rokov
Sharobiddin Abzalov vs. Samandar Abdumalikov - Vzájomné zápasy
03.06.18 | 1. kolo kval. | Sharobiddin Abzalov | Samandar Abdumalikov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Uzbekistan F4 | tvrdý |
Sharobiddin Abzalov form & Samandar Abdumalikov form
Sharobiddin Abzalov - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Samandar Abdumalikov - posledné zápasy
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 0-6, 1-6 | detail zápasu |