ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Shalva Dzhanashia | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | Egypt F24 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shalva Dzhanashia | Lawrence Bataljin | |
1. podanie % | 29/45 (64%) | 32/43 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/29 (83%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Shalva Dzhanashia | 2-0 | |
Shalva Dzhanashia | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-40 | ||
5-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 rokov
22.05.96, 27 rokov
Shalva Dzhanashia vs. Lawrence Bataljin - Vzájomné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Shalva Dzhanashia | Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Egypt F24 | tvrdý |
Shalva Dzhanashia form & Lawrence Bataljin form
Shalva Dzhanashia - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |