ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo | Shahar Elbaz | Yannai Barkai | 6-1, 6-1 | Israel F13 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shahar Elbaz | Yannai Barkai | |
1. podanie % | 22/42 (52%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/22 (77%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkom | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Izrael
03.02.97, 27 rokov
19 040 $
03.02.97, 27 rokov
19 040 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
Shahar Elbaz vs. Yannai Barkai - Vzájomné zápasy
01.05.17 | kvalifik. | Yannai Barkai | Shahar Elbaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
19.09.16 | 1. kolo | Shahar Elbaz | Yannai Barkai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
19.10.15 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Shahar Elbaz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
03.06.13 | 1. kolo | Yannai Barkai | Shahar Elbaz | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
Shahar Elbaz form & Yannai Barkai form
Shahar Elbaz - posledné zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 štvrťfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Yannai Barkai - posledné zápasy
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detail zápasu |