Gruzínsko
19.11.90, 33 rokov
19.11.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.05.01, 22 rokov
04.05.01, 22 rokov
Sergo Sikharulidze vs. Vlad Stoica - Vzájomné zápasy
31.07.22 | 1. kolo kval. | Vlad Stoica | Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Pitesti | antuka |
08.03.20 | 1. kolo kval. | Sergo Sikharulidze | Vlad Stoica | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Sergo Sikharulidze form & Vlad Stoica form
Sergo Sikharulidze - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 1-0, Tom Varzandeh - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-67, 7-65 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamas Belafalvi-Balint | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tsihon Fedorov | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Gerbaud | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sho Nagai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Artur Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Mohammed Mohazebnia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mu Fu Tsai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ali Shahrokhi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Zarrabian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Matteo Meneghetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu |
Vlad Stoica - posledné zápasy
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 5-7, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Lovato | 0-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo De Filippo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 7-63, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Simone Agostini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-3, - Vlad Stoica - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 7-66, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-0, Alexis Gautier - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-6 | detail zápasu |