Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.01.97, 27 rokov
12 460 $
28.01.97, 27 rokov
12 460 $
Sem Verbeek vs. Ram Kapach - Vzájomné zápasy
28.11.16 | 2. kolo kval. | Sem Verbeek | Ram Kapach | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
Sem Verbeek form & Ram Kapach form
Sem Verbeek - posledné zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ram Kapach - posledné zápasy
Israel F14 - tvrdý | ||||
15.10.18 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Alec Deckers | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-76, 0-2, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Noam Perets | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
05.10.18 štvrťfinále | vs. Ben Patael | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Winston Lin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.17 1. kolo | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Iftah Yavetz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.10.17 štvrťfinále | vs. Christopher Heyman | 0-6, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu | |
18.10.17 2. kolo | vs. Dekel Bar | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F18 - tvrdý | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 2-6, 2-4, - Ram Kapach - skreč | detail zápasu |