Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.05.97, 26 rokov
21.05.97, 26 rokov
Sem Verbeek vs. Motvey Radionov - Vzájomné zápasy
12.12.16 | 1. kolo kval. | Sem Verbeek | Motvey Radionov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Israel F18 | tvrdý |
Sem Verbeek form & Motvey Radionov form
Sem Verbeek - posledné zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Motvey Radionov - posledné zápasy
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detail zápasu |