Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
13.08.98, 25 rokov
13.08.98, 25 rokov
Sem Verbeek vs. Chengze Lyu - Vzájomné zápasy
05.06.17 | kvalifik. | Sem Verbeek | Chengze Lyu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Singapore F3 | tvrdý |
Sem Verbeek form & Chengze Lyu form
Sem Verbeek - posledné zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Chengze Lyu - posledné zápasy
China F14 - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Karunuday Singh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Jie Cui | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
China F12 - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Aoran Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Sergey Betov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 7-62, 6-715, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F3 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 3-6, 7-64, 6-78 | detail zápasu | |
Thailand F2 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Singapore F3 - tvrdý | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sarith Our | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Singapore F2 - tvrdý | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Francis Casey Alcantara | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Singapore F1 - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Nicholas S. Hu | 6-4, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jui-Chen Hung | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Peng-Xiang Gong | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F6 - tvrdý | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Jake Delaney | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.17 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Indonesia F4 - tvrdý | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Justin Barki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
12.03.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
05.03.17 2. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Changwei Peng | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Huixin Wang | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Ye Yan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ruiyang Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Indonesia F6 - tvrdý | ||||
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Indonesia F4 - tvrdý | ||||
30.11.16 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Vietnam F9 - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Masayoshi Ono | 2-6, 5-7 | detail zápasu |