ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Seita Watanabe | Roman Blokhin | 6-1, 6-0 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Seita Watanabe | Roman Blokhin | |
1. podanie % | 18/30 (60%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/18 (83%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/41 (71%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané body celkom | 49/71 (69%) | 22/71 (31%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seita Watanabe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Japonsko
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.03.99, 25 rokov
16.03.99, 25 rokov
Seita Watanabe vs. Roman Blokhin - Vzájomné zápasy
15.05.19 | 1. kolo | Seita Watanabe | Roman Blokhin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Seita Watanabe form & Roman Blokhin form
Seita Watanabe - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Roman Blokhin - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - skreč | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detail zápasu |