ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Seita Watanabe | Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | M15 Hua | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Seita Watanabe | Anirudh Chandrasekar | |
1. podanie % | 27/46 (59%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/19 (74%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 23/50 (46%) | 9/46 (20%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40 | ||
4-2 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 30-15 | ||
2-0 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 15-0 | ||
Seita Watanabe | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anirudh Chandrasekar | |
0-0 | ||
6-3 |
Japonsko
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
11.07.98, 25 rokov
80 436 $
11.07.98, 25 rokov
80 436 $
Seita Watanabe vs. Anirudh Chandrasekar - Vzájomné zápasy
20.08.19 | kvalifik. | Seita Watanabe | Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
Seita Watanabe form & Anirudh Chandrasekar form
Seita Watanabe - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Anirudh Chandrasekar - posledné zápasy
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Karunuday Singh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Michael Weindl | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Faisal Qamar | 4-6, 6-3, 15-17 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Kapeesh Khandge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-1, - Anirudh Chandrasekar - skreč | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Omar Morsy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu |