ZÁPAS
03.09.19 | kvalifik. | Seita Watanabe | Aaron Schmid | 6-3, 6-3 | M15 Hua | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Seita Watanabe | Aaron Schmid | |
1. podanie % | 53/67 (79%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/53 (68%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/50 (48%) | 24/67 (36%) |
Vyhrané body celkom | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aaron Schmid | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seita Watanabe | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Aaron Schmid | |
0-0 | ||
3-2 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15 | ||
Seita Watanabe | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40 | ||
4-3 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aaron Schmid | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Seita Watanabe | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Aaron Schmid | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Seita Watanabe | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Aaron Schmid | |
6-3 |
Japonsko
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Seita Watanabe vs. Aaron Schmid - Vzájomné zápasy
03.09.19 | kvalifik. | Seita Watanabe | Aaron Schmid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
Seita Watanabe form & Aaron Schmid form
Seita Watanabe - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Aaron Schmid - posledné zápasy
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - skreč | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |