Sean Hodkin vs. Kuzey Cekirge 08.07.2019

Sean Hodkin vs. Kuzey Cekirge 08.07.2019 - M15 Idanha-A-Nova - porovnanie

ZÁPAS

08.07.191. kolo kval.Sean Hodkin Kuzey Cekirge 6-3, 6-4 Portugal M15 Idanha tvrdý

ŠTATISTIKY

6-4

Sean Hodkin
Veľká Británia
31.10.98, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
29.04.00, 19 rokov







Kuzey Cekirge
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sean Hodkin vs. Kuzey Cekirge - Vzájomné zápasy

08.07.191. kolo kval.Sean HodkinKuzey Cekirge6-3, 6-4 detail zápasuPortugal M15 Idanha tvrdý

Sean Hodkin - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Matija Pecotic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Giovanni Fonio7-5, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Eleftherios Theodorou6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Stylianos Perdikogiannis7-5, 6-3 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Patrik Stepanic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Admir Kalender6-73, 4-6 prehradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Marco Mosciatti6-4, 3-2, Marco Mosciatti - skrečvýhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Antonin Bolardt6-74, 6-2, 3-10 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
25.09.19
2. kolo
vs. Jack Draper0-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
09.09.19
kvalifik.
vs. Lucas Bouquet6-2, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Jonathan Eysseric7-5, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Chiswick - tvrdý
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan6-76, 4-6 prehradetail zápasu
North Ireland M25 Dublin - koberec
01.08.19
2. kolo
vs. Igor Sijsling4-6, 1-6 prehradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Igor Sijsling4-6, 1-6 prehradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Alexis Canter6-3, 6-76, 7-66 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Alexis Canter6-3, 6-76, 7-66 výhradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Tad Maclean4-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Tad Maclean4-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Sean Collins6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Sean Collins6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Castelo - tvrdý
16.07.19
kvalifik.
vs. Terence Das1-6, 6-75 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Dhruva Mulye6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Henry Craig4-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Guilherme Wojciechowski Osorio7-66, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Antonio Muniz Hidalgo3-6, 2-6 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
08.04.19
kvalifik.
vs. Raphael Baltensperger6-77, 3-6 prehradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. George Foster6-2, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Bolton - tvrdý I.
01.04.19
kvalifik.
vs. Aidan Mchugh2-6, 6-75 prehradetail zápasu

Kuzey Cekirge - posledné zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Dragos Dima1-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Stefanos Sakellaridis6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Andrea Picchione0-6, 0-6 prehradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Leonardo Lopez Linquet6-0, 1-0, Leonardo Lopez Linquet - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Borroni6-77, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Benicarlo - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Matthew Mendez4-6, 0-6 prehradetail zápasu
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Alcalde6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
21.10.19
kvalifik.
vs. Stefano Baldoni0-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Emilien Voisin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Clement Chidekh4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Sabadell - antuka
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-74, 0-6 prehradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Alvaro Bueno Gil6-4, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Nikita Mashtakov0-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Tim Van Der Horst6-3, 6-1 výhradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Eduard Vlasceanu6-1, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
10.09.19
kvalifik.
vs. Petru-Alexandru Luncanu6-2, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Robert Damian Savin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Dan Mihai Nastase6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Georgii Kravchenko4-6, 0-4, -def. prehradetail zápasu
Spain M15 Vigo - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Francisco Andreu Garcia6-75, 4-6 prehradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Joao Sousa 26-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Xativa - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Sergio Barranco6-3, 6-75, 9-11 prehradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 0-6, 8-10 prehradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Alex Martinez6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Sean Hodkin3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior2-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Julian Bradley6-3, 6-3 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Bouquier6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Zakhar Trapeznikov4-6, 3-6 prehradetail zápasu
<