Veľká Británia
31.10.98, 25 rokov
22 548 $
31.10.98, 25 rokov
22 548 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
13.01.98, 26 rokov
17 445 $
Sean Hodkin vs. Karlo Cubelic - Vzájomné zápasy
15.04.18 | 2. kolo kval. | Sean Hodkin | Karlo Cubelic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F15 | tvrdý |
Sean Hodkin form & Karlo Cubelic form
Sean Hodkin - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Marcus Walters | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-74, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Christopher Papa | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jibran Akhtar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc Vives Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Anthony Wright | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Trattles | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Freddy Blaydes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Finn Bass | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Luka Petrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu |
Karlo Cubelic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu |