Veľká Británia
31.10.98, 25 rokov
22 548 $
31.10.98, 25 rokov
22 548 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
16.01.01, 23 rokov
21 899 $
16.01.01, 23 rokov
21 899 $
Sean Hodkin vs. Connor Thomson - Vzájomné zápasy
16.09.18 | 1. kolo kval. | Sean Hodkin | Connor Thomson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Sean Hodkin form & Connor Thomson form
Sean Hodkin - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Marcus Walters | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-74, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Christopher Papa | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jibran Akhtar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc Vives Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Anthony Wright | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Trattles | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Freddy Blaydes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Finn Bass | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Luka Petrovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu |
Connor Thomson - posledné zápasy
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
13.07.23 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-76, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Jack Findel-Hawkins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-65, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.19 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.19 1. kolo | vs. Chen Dong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
07.07.18 1. kolo | vs. Tao Mu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Bossel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |