ZÁPAS
07.10.20 | 3. kolo | Sean Cuenin | Arthur Fils | 6-1, 6-3 | French Open | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sean Cuenin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Fils | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sean Cuenin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Arthur Fils | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sean Cuenin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Arthur Fils | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sean Cuenin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arthur Fils | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sean Cuenin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arthur Fils | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sean Cuenin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Arthur Fils | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sean Cuenin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Arthur Fils | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sean Cuenin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arthur Fils | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sean Cuenin vs. Arthur Fils - Vzájomné zápasy
07.10.20 | 3. kolo | Sean Cuenin | Arthur Fils | 6-1, 6-3 | detail zápasu | French Open | antuka |
Sean Cuenin form & Arthur Fils form
Sean Cuenin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-1, - Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Rayen Hermassi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-5, 2-6, 0-2, - Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Yanaki Milev | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 štvrťfinále | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Arthur Fils - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Jeddah - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | detail zápasu | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | detail zápasu | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | detail zápasu | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | detail zápasu |