Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.09.02, 21 rokov
16.09.02, 21 rokov
Scott Puodziunas vs. Tai Sach - Vzájomné zápasy
22.08.20 | 1. kolo | Scott Puodziunas | Tai Sach | 7-610, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
01.03.20 | 1. kolo kval. | Scott Puodziunas | Tai Sach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Mildura | tráva |
Scott Puodziunas form & Tai Sach form
Scott Puodziunas - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | detail zápasu |
Tai Sach - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Cooper Wilkinson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-64, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Blake Bayldon | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 17-15 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 5-7, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Timothy Gray | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 4-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yi Ke Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Richard Antoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-77, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Paul Howe | 6-4, 6-74, 10-4 | detail zápasu |