ZÁPAS
24.02.16 | 1. kolo | Scott Griekspoor | Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-3 | Turkey F8 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Scott Griekspoor | Shinnosuke Hiramatsu | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 47/61 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/31 (68%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/22 (41%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 34/61 (56%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body celkom | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
11.10.96, 27 rokov
11.10.96, 27 rokov
Scott Griekspoor vs. Shinnosuke Hiramatsu - Vzájomné zápasy
24.02.16 | 1. kolo | Scott Griekspoor | Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F8 | tvrdý |
Scott Griekspoor form & Shinnosuke Hiramatsu form
Scott Griekspoor - posledné zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
21.08.19 2. kolo | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
23.05.19 3. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - skreč | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.19 štvrťfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.19 3. kolo | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Shinnosuke Hiramatsu - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Issei Okamura | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kouhei Maeda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Mak Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Andrea Pecorella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Snow | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Kuseski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-1 | detail zápasu |