ZÁPAS
13.03.17 | 2. kolo kval. | Savva Polukhin | Vlad Andrei Dumitru | 5-7, 6-2, 6-4 | Turkey F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
09.05.97, 26 rokov
14 171 $
09.05.97, 26 rokov
14 171 $
Savva Polukhin vs. Vlad Andrei Dumitru - Vzájomné zápasy
13.03.17 | 2. kolo kval. | Savva Polukhin | Vlad Andrei Dumitru | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Turkey F10 | antuka |
Savva Polukhin form & Vlad Andrei Dumitru form
Savva Polukhin - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.24 kvalifik. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.22 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.22 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.22 štvrťfinále | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.22 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 finále | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.12.22 semifinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.22 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dumitru - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |