Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 23 rokov
28.04.00, 23 rokov
Savva Polukhin vs. Gilad Tamar - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Savva Polukhin | Gilad Tamar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Georgia F1 | antuka |
Savva Polukhin form & Gilad Tamar form
Savva Polukhin - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.22 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.22 štvrťfinále | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.22 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.22 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 finále | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.12.22 semifinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.22 štvrťfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Gilad Tamar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |