Savriyan Danilov vs. Lucas Catarina 08.03.2019

Savriyan Danilov vs. Lucas Catarina 08.03.2019 - M15 Oslo - porovnanie

ZÁPAS

08.03.192. koloSavriyan Danilov Lucas Catarina 6-2, 3-0, - skreč Norway M15 Oslo tvrdý I.

ŠTATISTIKY

1
0-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
2-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
4-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva4-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-1Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-2
2
0-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-0Lucas Catarina Lucas Catarina podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva3-0
0-0
- skreč

Savriyan Danilov
Rusko
03.06.00, 20 rokov




565
46
17 706 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Monako
26.08.96, 23 rokov




475
67
109 010 $
Lucas Catarina
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Savriyan Danilov vs. Lucas Catarina - Vzájomné zápasy

20.09.19štvrťfináleSavriyan DanilovLucas Catarina4-6, 6-4, 6-4 detail zápasuFinland M15 Pajulahti tvrdý I.
08.03.192. koloSavriyan DanilovLucas Catarina6-2, 3-0, Lucas Catarina - skrečdetail zápasuNorway M15 Oslo tvrdý I.
30.10.181. koloLucas CatarinaSavriyan Danilov6-1, 7-5 detail zápasuGreece Greece F6 tvrdý

Savriyan Danilov - posledné zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Egor Agafonov1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
25.02.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka1-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
22.02.20
semifinále
vs. Otto Virtanen4-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.02.20
štvrťfinále
vs. Djurabeck Karimov7-63, Djurabeck Karimov - skrečvýhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Timur Maulenov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
24.01.20
štvrťfinále
vs. Sergey Fomin0-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Sergei Pogosian6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Mikalai Haliak6-3, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
18.12.19
1. kolo
vs. Karl Friberg3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
05.11.19
1. kolo
vs. Federico Iannaccone4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
29.10.19
1. kolo
vs. Alafia Ayeni2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
10.10.19
2. kolo
vs. Alexandr Binda6-74, 4-6 prehradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk7-63, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
02.10.19
2. kolo
vs. Corentin Moutet2-6, 0-6 prehradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Timur Khabibulin6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Alafia Ayeni4-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Finland M15 Pajulahti - tvrdý I.
22.09.19
finále
vs. Robert Strombachs6-72, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
21.09.19
semifinále
vs. Naoki Tajima6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.09.19
štvrťfinále
vs. Lucas Catarina4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Sergei Pogosian6-4, 6-1 výhradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Andrej Glvac6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
09.09.19
1. kolo
vs. Marek Gengel2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
23.08.19
štvrťfinále
vs. Kenneth Raisma2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo7-63, 6-1 výhradetail zápasu
20.08.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Sergey Fomin3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
14.07.19
finále
vs. Ivan Nedelko4-6, 7-5, 1-6 prehradetail zápasu
13.07.19
semifinále
vs. Laurent Rochette6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Lucas Catarina - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Filip Cristian Jianu5-7, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Ljubomir Celebic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Dusty H. Boyer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Igor Saveljic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. William Griffith6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Vasil Kirkov6-75, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Alexander Lebedev6-0, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
18.02.20
2. kolo
vs. Andrew Harris6-3, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Washi Gervais6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Tiago Cacao6-0, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Aziz Dougaz6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Sebastian Baez6-3, 7-5 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Andrea Guerrieri6-4, 7-5 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Majed Kilani6-0, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Kenny de Schepper4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Matteo Arnaldi2-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Sebastian Baez6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.01.20
finále
vs. Boris Pokotilov4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Thomas Laurent6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
10.01.20
štvrťfinále
vs. Marek Gengel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Jaimee Floyd Angele7-64, 6-4 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Daniele Capecchi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.11.19
semifinále
vs. Geoffrey Blancaneaux2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Nikita Mashtakov6-3, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Petros Tsitsipas6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
31.10.19
2. kolo
vs. Michal Konecny3-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Nikolas Lahky6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Petr Michnev1-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
19.10.19
semifinále
vs. Nicolas Alvarez Varona2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<