ZÁPAS
17.10.16 | 1. kolo kval. | Sasha Supruniuk | Mattia Rossi | 6-4, 2-6, 7-64 | Croatia F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
18.08.95, 28 rokov
18.08.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.01.97, 27 rokov
13.01.97, 27 rokov
Sasha Supruniuk vs. Mattia Rossi - Vzájomné zápasy
17.10.16 | 1. kolo kval. | Sasha Supruniuk | Mattia Rossi | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | Croatia F11 | antuka |
Sasha Supruniuk form & Mattia Rossi form
Sasha Supruniuk - posledné zápasy
Slovakia F3 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Edwin Patrick Carrington | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Marek Sramek | 4-6, 0-3, - Sasha Supruniuk - skreč | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Alexander Weis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F11 - antuka | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Ivan Krivic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Tim Van Terheijden | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Grega Boh | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Marin Sisko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Stephan Gerritsen | 6-4, 3-6, 4-1, Stephan Gerritsen - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Peter Bothwell | 6-1, 5-7, 2-4, - Sasha Supruniuk - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Pascal Juraj Wagemaker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Mats Moraing | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Gijs Brouwer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Harry Lim | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tom Tillger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 0-1, - Sasha Supruniuk - skreč | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Lorenz Fink | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jarryd Bant | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F4 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Philippe Gelade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Tudor Diaconu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Claudio Mircea | 6-2, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Mocanu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Santiago Maresca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Alexandr Vitcov | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Mattia Rossi - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 0-3, - Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 7-61, 9-11 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Milchenko | 3-0, Denis Milchenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 0-6, 0-3, - Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maurizio Speziali | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Adrien Bossel | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mahdi Souri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | detail zápasu |