Turecko
12.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Turecko
10.07.00, 23 rokov
Turecko
30.01.89, 35 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Turecko
14.06.00, 23 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarp Agabigun/Tuna Altuna vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya - Vzájomné zápasy
Sarp Agabigun form & Umut Akkoyun form
Sarp Agabigun/Tuna Altuna - posledné zápasy
Antalya 4 - antuka |
08.12.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer/Damien Wenger | 5-7, 6-4, 10-12 | | detail zápasu |
Istanbul 2 - tvrdý |
15.09.21 1. kolo | vs. Antonio Sancic/Artem Sitak | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
08.12.20 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux/Luciano Darderi | 6-3, 4-6, 8-10 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
05.12.20 štvrťfinále | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 8-10 | | detail zápasu |
01.12.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas/Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
09.01.20 štvrťfinále | vs. Vasile Antonescu/Dan Alexandru Tomescu | - | | detail zápasu |
07.01.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun/Mert Alkaya | 6-1, 6-0 | | detail zápasu |
Turkey F38 - antuka |
09.10.17 štvrťfinále | vs. Domagoj Biljesko/Alejandro Tabilo | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
09.10.17 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens/Goran Duquesne | 1-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
Turkey F37 - antuka |
02.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic/Davide Galoppini | 6-4, 2-6, 5-10 | | detail zápasu |
Turkey F16 - antuka |
24.04.17 1. kolo | vs. Koray Kirci/Mert Naci Turker | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
24.04.17 štvrťfinále | vs. Martin Cuevas/Juan Pablo Varillas | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
Umut Akkoyun/Mert Alkaya - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka |
16.11.22 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov/Timur Kiuamov | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
M25 Antalya - antuka |
10.11.22 štvrťfinále | vs. Mircea-Alexandru Jecan/Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
08.11.22 1. kolo | vs. Maxime Mora/Benjamin Winter Lopez | 5-7, 6-3, 10-7 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
11.03.20 1. kolo | vs. Peter Heller/Peter Torebko | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
07.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun/Tuna Altuna | 1-6, 0-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
02.12.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev/Andrey Uvarov | 6-72, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
18.11.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova/Matias Zukas | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
20.05.19 1. kolo | vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
13.05.19 1. kolo | vs. Mislav Bosnjak/Matthew Dellavedova | 6-73, 5-7 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
06.05.19 finále | vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
06.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek/Yuta Shimizu | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
06.05.19 štvrťfinále | vs. Bulat Galiev/Marsel Ilhan | 7-68, 7-5 | | detail zápasu |
06.05.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko/Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 10-7 | | detail zápasu |
Turkey F34 - antuka |
29.10.18 1. kolo | vs. Calin Manda/Valentin Vanta | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
Turkey F33 - antuka |
22.10.18 1. kolo | vs. Edris Fetisleam/Shahin Khaledan | 3-6, 6-0, 4-10 | | detail zápasu |