Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
28.11.01, 22 rokov
28.11.01, 22 rokov
Sarp Agabigun vs. Recep Ulas Uzun - Vzájomné zápasy
16.01.17 | 2. kolo kval. | Sarp Agabigun | Recep Ulas Uzun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Sarp Agabigun form & Recep Ulas Uzun form
Sarp Agabigun - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Recep Ulas Uzun - posledné zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Marko Goles Babic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F27 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Marvin Greven | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F26 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F25 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yoan Georgiev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Yasin Berk Cebeci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F24 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Fakih Najib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F23 - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Marvin Greven | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
16.01.17 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Tolga Turhan | 6-2, 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Sefa Suluoglu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 1-6, 1-6 | detail zápasu |