ZÁPAS
02.08.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Michal Konecny | 6-2, 1-6, 6-4 | Turkey F28 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sarp Agabigun | Michal Konecny | |
1. podanie % | 42/71 (59%) | 62/102 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/29 (52%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 44/102 (43%) | 29/71 (41%) |
Vyhrané body celkom | 86/173 (50%) | 87/173 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esá | 3 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sarp Agabigun vs. Michal Konecny - Vzájomné zápasy
02.08.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Michal Konecny | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Turkey F28 | tvrdý |
Sarp Agabigun form & Michal Konecny form
Sarp Agabigun - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Michal Konecny - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |