ZÁPAS
04.07.17 | 1. kolo | Santiago Maresca | James Frawley | 2-6, 7-65, 6-4 | Poland F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Santiago Maresca | James Frawley | |
1. podanie % | 78/98 (80%) | 69/105 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/78 (62%) | 44/69 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/20 (50%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 41/105 (39%) | 40/98 (41%) |
Vyhrané body celkom | 99/203 (49%) | 104/203 (51%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Santiago Maresca vs. James Frawley - Vzájomné zápasy
04.07.17 | 1. kolo | Santiago Maresca | James Frawley | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Poland F4 | antuka |
Santiago Maresca form & James Frawley form
Santiago Maresca - posledné zápasy
Spain F13 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Aitor Sanz Llopis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michael Koran | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-4, - Santiago Maresca - skreč | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djerkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felix Morck | 6-2, 2-0, Felix Morck - skreč | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Leonard Von Hindte | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Simone Bolelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Geronimo Espin Busleiman | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Blaz Rola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Germain Gigounon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-4, 2-0, Conor Berg - skreč | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Evgeniy Bankov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Stefano Battaglino | 6-1, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Pietro Licciardi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.17 semifinále | vs. Bogdan Borza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.17 štvrťfinále | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Maxime Tabatruong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
27.07.17 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
James Frawley - posledné zápasy
M25 Mungia - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |