ZÁPAS
18.03.10 | 2. kolo | Santiago Giraldo | Daniel Brands | 6-4, 6-1 | Sunrise Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Santiago Giraldo | Daniel Brands | |
1. podanie % | 33/40 (83%) | 36/61 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/33 (82%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/7 (71%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 8/40 (20%) |
Vyhrané body celkom | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Santiago Giraldo vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
02.08.11 | 1. kolo | Santiago Giraldo | Daniel Brands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Kitzbuhel | antuka |
18.03.10 | 2. kolo | Santiago Giraldo | Daniel Brands | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sunrise Challenger | tvrdý |
Santiago Giraldo form & Daniel Brands form
Santiago Giraldo - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
06.03.20 | vs. Juan Ignacio Londero | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
20.02.20 3. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Manuel Sanchez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-0, 4-1, Goncalo Oliveira - skreč | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
15.01.20 3. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
18.11.19 Rubber 1 | vs. Steve Darcis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-4, - Santiago Giraldo - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 2-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Vivien Cabos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-2, 0-6, 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.07.19 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-3, 3-0, Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.19 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 7-64, 3-0, Gianluca Mager - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
23.04.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 3-4, - Santiago Giraldo - skreč | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-4, 6-71, 5-7 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |