ZÁPAS
12.07.17 | 2. kolo | Sanjar Fayziev | Nenad Vladusic | 6-2, 6-4 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Sanjar Fayziev | Nenad Vladusic | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 20/29 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/57 (46%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkom | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
30.01.95, 29 rokov
30.01.95, 29 rokov
Sanjar Fayziev vs. Nenad Vladusic - Vzájomné zápasy
12.07.17 | 2. kolo | Sanjar Fayziev | Nenad Vladusic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Sanjar Fayziev form & Nenad Vladusic form
Sanjar Fayziev - posledné zápasy
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Adit Sinha | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-75, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Tuncay Duran | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.12.22 kvalifik. | vs. Aleksandar Mihailovic | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-76, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-61, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Rosol | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
18.04.22 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Lukas Rosol | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 7-69 | detail zápasu |
Nenad Vladusic - posledné zápasy
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Martin Bugaj | 6-3, 4-1, Martin Bugaj - skreč | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Mityurin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Hernan Casanova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Carlone | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djordjevic | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Leonardo Sprovieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Bellalouna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Masayoshi Ono | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Vitomir Markovic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Darko Bojanovic | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Maroszek | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Marek Semjan | 3-6, 6-77 | detail zápasu |