ZÁPAS
27.08.19 | kvalifik. | Sanetulla Kutybaev | David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | M25 Ust | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sanetulla Kutybaev | David Bogatin | |
1. podanie % | 59/83 (71%) | 37/67 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/59 (56%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 36/83 (43%) |
Vyhrané body celkom | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sanetulla Kutybaev | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | David Bogatin | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sanetulla Kutybaev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | David Bogatin | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | David Bogatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Sanetulla Kutybaev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | David Bogatin | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sanetulla Kutybaev | 5-3 | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | David Bogatin | |
0-0 | ||
Sanetulla Kutybaev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | David Bogatin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sanetulla Kutybaev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | David Bogatin | |
0-0 | ||
2-4 | David Bogatin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sanetulla Kutybaev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | David Bogatin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sanetulla Kutybaev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | David Bogatin | |
0-0 | ||
Sanetulla Kutybaev | 5-6 | |
5-7 |
3 | ||
0-0 | David Bogatin | |
10-4 |
Uzbekist
04.12.97, 26 rokov
04.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
31.08.99, 24 rokov
31.08.99, 24 rokov
Sanetulla Kutybaev vs. David Bogatin - Vzájomné zápasy
27.08.19 | kvalifik. | Sanetulla Kutybaev | David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | M25 Ust | tvrdý |
Sanetulla Kutybaev form & David Bogatin form
Sanetulla Kutybaev - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
David Bogatin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.20 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Ataol Toker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Russia F5 - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu |