Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn 12.07.2019

Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn 12.07.2019 - M15 Telfs - porovnanie

ZÁPAS

12.07.19štvrťfináleSandro Ehrat Jakob Aichhorn 6-1, 6-1 Austria M15 Telfs antuka

ŠTATISTIKY

Sandro EhratJakob Aichhorn
1. podanie %18/36 (50%)25/50 (50%)
Vyhrané body z 1.podania17/18 (94%)12/25 (48%)
Vyhrané body z 2.podania12/18 (67%)10/25 (40%)
Vyhrané body z returnu28/50 (56%)7/36 (19%)
Vyhrané body celkom57/86 (66%)29/86 (34%)
Dvojchyby02
Esá30

ŠTATISTIKY

1
0-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP]
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva1-0
0-0, 15-0
2-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 40-30[BP]
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva3-0
0-0
4-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva4-1
5-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-15, 30-15
6-1
2
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva0-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-15
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0
3-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 0-15, 15-15
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-1

Sandro Ehrat
Švajčiarsko
18.04.91, 28 rokov




392
42
81 268 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.09.98, 20 rokov







Jakob Aichhorn
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn - Vzájomné zápasy

12.07.19štvrťfináleSandro EhratJakob Aichhorn6-1, 6-1 detail zápasuAustria M15 Telfs antuka

Sandro Ehrat - posledné zápasy

Austria M15 Telfs - antuka
14.07.19
finále
vs. Alexander Erler6-4, 6-76, 6-3 výhradetail zápasu
13.07.19
semifinále
vs. Petr Nouza4-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
12.07.19
štvrťfinále
vs. Jakob Aichhorn6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Stefano Battaglino6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Donev6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Ludwigshafen Challenger - antuka
02.07.19
1. kolo
vs. Thiemo de Bakker4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belgium M25+H Arlon - antuka
29.06.19
semifinále
vs. Juan Pablo Varillas5-7, 6-74 prehradetail zápasu
28.06.19
štvrťfinále
vs. Zizou Bergs7-64, 6-4 výhradetail zápasu
27.06.19
2. kolo
vs. Nick Hardt6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Jeremy Jahn6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
19.06.19
2. kolo
vs. Tommy Robredo5-7, 3-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Johannes Haerteis6-2, 2-1, Johannes Haerteis - skrečvýhradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
05.06.19
3. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 6-75 prehradetail zápasu
04.06.19
2. kolo
vs. Jiri Vesely3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.06.19
1. kolo
vs. Dragos Dima3-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal Lisbon Challenger - antuka
17.05.19
štvrťfinále
vs. Lorenzo Giustino5-7, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
16.05.19
3. kolo
vs. Steve Darcis6-2, 6-4 výhradetail zápasu
15.05.19
2. kolo
vs. Mitchell Krueger6-4, 7-62 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo
vs. Jc Aragone7-66, 6-2 výhradetail zápasu
USA Savannah Challenger - antuka
01.05.19
2. kolo
vs. Tommy Paul7-5, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.04.19
1. kolo
vs. Martin Cuevas6-0, 6-0 výhradetail zápasu
USA Tallahassee Challenger - antuka
25.04.19
3. kolo
vs. Tennys Sandgren3-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
24.04.19
2. kolo
vs. Guilherme Clezar6-77, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
23.04.19
1. kolo
vs. Aslan Karatsev7-65, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
USA Sarasota Challenger - antuka
15.04.19
1. kolo
vs. Andrea Collarini4-6, 0-6 prehradetail zápasu
USA M15 Sunrise - antuka
12.04.19
štvrťfinále
vs. Alexander Ritschard6-1, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.04.19
2. kolo
vs. Bastian Malla6-1, 6-1 výhradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Paul Oosterbaan7-63, 6-75, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Loule - tvrdý
10.03.19
finále
vs. Alvaro Lopez San Martin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.19
semifinále
vs. Lamine Ouahab7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Jakob Aichhorn - posledné zápasy

Austria M15 Kramsach - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
12.07.19
štvrťfinále
vs. Sandro Ehrat1-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Alessandro Petrone6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Jablonec - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. James Frawley4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Sekou Bangoura3-6, 5-7 prehradetail zápasu
13.05.19
kvalifik.
vs. Dominique Graf5-7, 6-4, 10-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Opatija - antuka
28.03.19
2. kolo
vs. Nik Razborsek4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Ervin Haris Eminefendic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Marek Semjan4-1, Marek Semjan - skrečvýhradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Luka Mrsic6-1, 0-6, 10-7 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
19.03.19
kvalifik.
vs. Fabian Marozsan4-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak6-3, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Mate Valkusz2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
25.02.19
kvalifik.
vs. Artem Dubrivnyy6-73, 1-6 prehradetail zápasu
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Zarichanskyy5-1, Daniil Zarichanskyy - skrečvýhradetail zápasu
Switzerland M25 Oberentfelden - koberec
07.02.19
2. kolo
vs. Albano Olivetti4-6, 6-72 prehradetail zápasu
06.02.19
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
04.02.19
kvalifik.
vs. Jack Findel-Hawkins7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
21.01.19
1. kolo kval.
vs. David Novotny6-75, 6-73 prehradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
28.11.18
1. kolo
vs. Antonin Stepanek4-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.11.18
kvalifik.
vs. Dominik Recek6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.11.18
1. kolo kval.
vs. Jan Semerak0-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
20.11.18
kvalifik.
vs. Filip Duda4-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
19.11.18
1. kolo kval.
vs. Piotr Grynkowski6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - tvrdý I.
15.11.18
2. kolo
vs. Christoph Negritu2-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.11.18
1. kolo
vs. Isa Mammetgulyyev7-67, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.18
kvalifik.
vs. Piotr Grynkowski6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.18
1. kolo kval.
vs. Marek Podlesak4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<