Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn 12.07.2019

Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn 12.07.2019 - M15 Telfs - porovnanie

ZÁPAS

12.07.19štvrťfináleSandro Ehrat Jakob Aichhorn 6-1, 6-1 Austria M15 Telfs antuka

ŠTATISTIKY

Sandro EhratJakob Aichhorn
1. podanie %18/36 (50%)25/50 (50%)
Vyhrané body z 1.podania17/18 (94%)12/25 (48%)
Vyhrané body z 2.podania12/18 (67%)10/25 (40%)
Vyhrané body z returnu28/50 (56%)7/36 (19%)
Vyhrané body celkom57/86 (66%)29/86 (34%)
Dvojchyby02
Esá30

ŠTATISTIKY

1
0-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP]
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva1-0
0-0, 15-0
2-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-0, 40-30[BP]
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva3-0
0-0
4-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva4-1
5-1Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-15, 30-15
6-1
2
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva0-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 15-15
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0
3-0Jakob Aichhorn Jakob Aichhorn podáva
0-0, 0-15, 15-15
Sandro Ehrat Sandro Ehrat podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-1

Sandro Ehrat
Švajčiarsko
18.04.91, 28 rokov




342
118
110 036 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.09.98, 21 rokov







Jakob Aichhorn
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sandro Ehrat vs. Jakob Aichhorn - Vzájomné zápasy

12.07.19štvrťfináleSandro EhratJakob Aichhorn6-1, 6-1 detail zápasuAustria M15 Telfs antuka

Sandro Ehrat - posledné zápasy

Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.19
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili3-6, 6-72 prehradetail zápasu
Spain Barcelona Challenger - antuka
01.10.19
2. kolo
vs. Filippo Baldi3-6, 3-6 prehradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Gianluigi Quinzi6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Jules Okala3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Biella Challenger - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Daniel Munoz-De La Nava7-5, 4-6, 6-76 prehradetail zápasu
Slovakia Davis Cup - antuka
13.09.19
Rubber 1
vs. Martin Klizan6-2, 7-67 výhradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
05.09.19
štvrťfinále
vs. Alexander Erler2-6, 5-7 prehradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Federico Arnaboldi6-2, 6-75, 6-1 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Giacomo Dambrosi7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Como Challenger - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. Alex Molcan6-77, 4-6 prehradetail zápasu
Switzerland M25 Schlieren - antuka
24.08.19
semifinále
vs. Benjamin Bonzi6-71, 7-5, 3-6 prehradetail zápasu
23.08.19
štvrťfinále
vs. Jakub Paul6-2, 6-0 výhradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Tristan Meraut6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Dominik Recek5-7, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Switzerland Gstaad - antuka
22.07.19
1. kolo
vs. Thomas Fabbiano4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
14.07.19
finále
vs. Alexander Erler6-4, 6-76, 6-3 výhradetail zápasu
13.07.19
semifinále
vs. Petr Nouza4-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
12.07.19
štvrťfinále
vs. Jakob Aichhorn6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Stefano Battaglino6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Donev6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Ludwigshafen Challenger - antuka
02.07.19
1. kolo
vs. Thiemo de Bakker4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belgium M25+H Arlon - antuka
29.06.19
semifinále
vs. Juan Pablo Varillas5-7, 6-74 prehradetail zápasu
28.06.19
štvrťfinále
vs. Zizou Bergs7-64, 6-4 výhradetail zápasu
27.06.19
2. kolo
vs. Nick Hardt6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Jeremy Jahn6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
19.06.19
2. kolo
vs. Tommy Robredo5-7, 3-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Johannes Haerteis6-2, 2-1, Johannes Haerteis - skrečvýhradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
05.06.19
3. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 6-75 prehradetail zápasu
04.06.19
2. kolo
vs. Jiri Vesely3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.06.19
1. kolo
vs. Dragos Dima3-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu

Jakob Aichhorn - posledné zápasy

Czech Republic M15 Olomouc - koberec
15.10.19
1. kolo
vs. Jakub Paul6-4, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Hungary M15 Szekesfehervar - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Mikhail Korovin4-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Noel Hornung4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - antuka
30.08.19
štvrťfinále
vs. Lukas Klein2-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Danil Spasibo6-4, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M15 Santa - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta4-6, 5-7 prehradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Coppini7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Austria M25 Vogau - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Vitalii Shcherba2-6, 6-2, 5-10 prehradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikola Jevtic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M25 Bolzano - antuka
01.08.19
2. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva4-6, 3-6 prehradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Dominik Recek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Riccardo Di Nocera6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Federico Marchetti6-2, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Alexander Erler1-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Yvo Panak6-3, 7-62 výhradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
12.07.19
štvrťfinále
vs. Sandro Ehrat1-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.07.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Alessandro Petrone6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25+H Jablonec - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. James Frawley4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Sekou Bangoura3-6, 5-7 prehradetail zápasu
13.05.19
kvalifik.
vs. Dominique Graf5-7, 6-4, 10-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Opatija - antuka
28.03.19
2. kolo
vs. Nik Razborsek4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Ervin Haris Eminefendic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Marek Semjan4-1, Marek Semjan - skrečvýhradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Luka Mrsic6-1, 0-6, 10-7 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
19.03.19
kvalifik.
vs. Fabian Marozsan4-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak6-3, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
<