ZÁPAS
01.09.18 | 1. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Razvan Marius Codescu | 6-3, 6-4 | Romania F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
14.08.98, 25 rokov
14.08.98, 25 rokov
Samuele Ramazzotti vs. Razvan Marius Codescu - Vzájomné zápasy
01.09.18 | 1. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Razvan Marius Codescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Samuele Ramazzotti form & Razvan Marius Codescu form
Samuele Ramazzotti - posledné zápasy
San Benedetto - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-0, 2-0, Elio Jose Ribeiro Lago - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Alessandro Dragoni | 5-1, Alessandro Dragoni - skreč | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Demichelis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
08.02.19 štvrťfinále | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 5-5, - Samuele Ramazzotti - skreč | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 štvrťfinále | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Razvan Marius Codescu - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Dokov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Adel Ghanim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Theodor Cristian Miriuta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Amr Hassan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |