ZÁPAS
11.12.17 | 2. kolo kval. | Samuel Bothwell | George Tsivadze | 6-3, 6-3 | Turkey F47 | antuka |
ŠTATISTIKY
Írsko
21.11.97, 26 rokov
21.11.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Samuel Bothwell vs. George Tsivadze - Vzájomné zápasy
11.12.17 | 2. kolo kval. | Samuel Bothwell | George Tsivadze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F47 | antuka |
Samuel Bothwell form & George Tsivadze form
Samuel Bothwell - posledné zápasy
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. David Enfedaque Manogue | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 3-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Nikoloulis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Andrei Enache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Carles Batlle | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Exposito | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Adebola Obasoto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ireland F1 - koberec | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrew Rozanov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Adam Jones | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco Barretto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Pascal Juraj Wagemaker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F17 - tvrdý | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Dustin Goldenberg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Tim Ruepke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - tvrdý | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Imran Aswat | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |