ZÁPAS
31.07.17 | kvalifik. | Samm Butler | Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 6-1 | Slovakia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Samm Butler vs. Gilbert Klier Junior - Vzájomné zápasy
31.07.17 | kvalifik. | Samm Butler | Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Slovakia F2 | antuka |
Samm Butler form & Gilbert Klier Junior form
Samm Butler - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mattia Fantolino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Jinpeng Tang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-1, 1-0, Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 4-6, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 3-0, Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-0, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |