ZÁPAS
03.02.16 | 2. kolo | Saketh-Sai Myneni | Filip Peliwo | 7-5, 5-7, 6-3 | Launceston Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Saketh-Sai Myneni | Filip Peliwo | |
1. podanie % | 68/108 (63%) | 50/81 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/68 (69%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/40 (48%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/81 (40%) | 42/108 (39%) |
Vyhrané body celkom | 98/189 (52%) | 91/189 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 9 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Saketh-Sai Myneni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Saketh-Sai Myneni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Saketh-Sai Myneni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Saketh-Sai Myneni | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Saketh-Sai Myneni vs. Filip Peliwo - Vzájomné zápasy
25.05.19 | semifinále | Filip Peliwo | Saketh-Sai Myneni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Jerusalem Challenger | tvrdý |
03.02.16 | 2. kolo | Saketh-Sai Myneni | Filip Peliwo | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
Saketh-Sai Myneni form & Filip Peliwo form
Saketh-Sai Myneni - posledné zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 3-6, 0-0, - Saketh-Sai Myneni - skreč | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jc Aragone | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
04.04.22 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-71 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 7-64, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Filip Bergevi | - | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
07.03.21 finále | vs. Zane Khan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.21 semifinále | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.21 štvrťfinále | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.20 3. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.20 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.19 3. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.19 2. kolo | vs. Yasunori Hashikawa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 7-64, 5-7, 6-74 | detail zápasu |
Filip Peliwo - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | detail zápasu |