ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Sardor Pulatov | 6-4, 6-4 | Belarus F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
26.05.87, 36 rokov
26.05.87, 36 rokov
Saida'Lo Saidkarimov vs. Sardor Pulatov - Vzájomné zápasy
29.04.19 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Sardor Pulatov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Namangan | tvrdý |
28.05.18 | kvalifik. | Saida'Lo Saidkarimov | Sardor Pulatov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Uzbekistan F3 | tvrdý |
07.08.17 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Sardor Pulatov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Belarus F1 | tvrdý |
08.08.16 | 1. kolo kval. | Saida'Lo Saidkarimov | Sardor Pulatov | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Belarus F1 | tvrdý |
Saida'Lo Saidkarimov form & Sardor Pulatov form
Saida'Lo Saidkarimov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Sardor Pulatov - posledné zápasy
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
11.02.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | detail zápasu |