Veľká Británia
29.01.97, 27 rokov
29.01.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.06.97, 26 rokov
23.06.97, 26 rokov
Sacha Modica vs. Jack Gibbens - Vzájomné zápasy
27.10.20 | 1. kolo | Jack Gibbens | Sacha Modica | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
18.10.20 | 2. kolo kval. | Sacha Modica | Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
15.09.20 | kvalifik. | Sacha Modica | Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sacha Modica form & Jack Gibbens form
Sacha Modica - posledné zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.20 kvalifik. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Jack Gibbens - posledné zápasy
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detail zápasu |