ZÁPAS
02.07.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Wei-De Lin | 6-2, 6-4 | Hong Kong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ryota Tanuma | Wei-De Lin | |
1. podanie % | 30/53 (57%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/30 (90%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/53 (43%) | 12/53 (23%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
Ryota Tanuma vs. Wei-De Lin - Vzájomné zápasy
02.07.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Wei-De Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
25.03.18 | 2. kolo kval. | Ryota Tanuma | Wei-De Lin | 6-1, 7-65 | detail zápasu | Japan F4 | tvrdý |
28.03.16 | 1. kolo kval. | Ryota Tanuma | Wei-De Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Japan F4 | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Wei-De Lin form
Ryota Tanuma - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Wei-De Lin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 7-67, 4-4, - Wei-De Lin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Runze Yang | 1-0, Runze Yang - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 7-65, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. William Alsterback | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Pol Wattanakul | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 5-7, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pasawee Reansuwong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Takashi Saito | 6-72, 3-6 | detail zápasu |