ZÁPAS
12.05.16 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 4-6, 6-3 | Spain F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ryota Tanuma | Andres Artunedo Martinavarr | |
1. podanie % | 60/96 (63%) | 50/83 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/60 (65%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/36 (42%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/83 (46%) | 42/96 (44%) |
Vyhrané body celkom | 92/179 (51%) | 87/179 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ryota Tanuma vs. Andres Artunedo Martinavarr - Vzájomné zápasy
12.05.16 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Spain F13 | antuka |
Ryota Tanuma form & Andres Artunedo Martinavarr form
Ryota Tanuma - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Andres Artunedo Martinavarr - posledné zápasy
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Blas Ruiz Romero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
06.07.19 semifinále | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.19 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Inigo Torre Martin | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
30.06.19 finále | vs. Arthur Rinderknech | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.19 semifinále | vs. Tom Jomby | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
28.06.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.19 štvrťfinále | vs. Kevin King | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 5-7, 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Henry Craig | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Elliott Farmer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Darian King | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
23.04.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Joao Menezes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.04.19 finále | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.04.19 semifinále | vs. Igor Sijsling | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.19 štvrťfinále | vs. Julian Lenz | Julian Lenz - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-0 | detail zápasu |