ZÁPAS
07.05.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Adrian Andrzejczuk | 6-4, 6-1 | Vietnam F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ryota Tanuma | Adrian Andrzejczuk | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 36/59 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 22/36 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/21 (67%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 12/48 (25%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 7 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-3 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-3 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-40 | ||
4-4 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
1-0 | Adrian Andrzejczuk | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ryota Tanuma | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ryota Tanuma vs. Adrian Andrzejczuk - Vzájomné zápasy
07.05.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Adrian Andrzejczuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Vietnam F2 | tvrdý |
13.12.16 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Adrian Andrzejczuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Thailand F4 | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Adrian Andrzejczuk form
Ryota Tanuma - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Adrian Andrzejczuk - posledné zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adam Majchrzak | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
22.05.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.19 štvrťfinále | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Omar Morsy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 7-61, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 7-68, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Lukas Klein | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Hugo Pontico | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Tatyanin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Sami Achour | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu |