Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
11.12.96, 27 rokov
11.12.96, 27 rokov
Ryan Shane vs. Alexander Knight - Vzájomné zápasy
04.02.20 | 1. kolo kval. | Ryan Shane | Alexander Knight | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M25 Palm | antuka |
Ryan Shane form & Alexander Knight form
Ryan Shane - posledné zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. William Grant | 3-6, - Ryan Shane - skreč | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Leanid Boika | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
25.06.22 semifinále | vs. Johannus Monday | - | detail zápasu | |
24.06.22 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Justin Roberts | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Taha Baadi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Christian Lakoseljac | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Charles Broom | 4-6, 1-4, - Ryan Shane - skreč | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Roy Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Shunsuke Mitsui | Shunsuke Mitsui - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Lucas Horve | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Petrov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Edwardsville - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Toby D. Boyer | 6-2, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Axel Nefve | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Joshua Ortlip | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu |
Alexander Knight - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | detail zápasu |