ZÁPAS
10.03.15 | 1. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Pedro Cachin | 6-3, 6-4 | Santiago Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Ruben Ramirez-Hidalgo | Pedro Cachin | |
1. podanie % | 33/66 (50%) | 40/66 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/33 (91%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/33 (45%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/66 (41%) | 21/66 (32%) |
Vyhrané body celkom | 72/132 (55%) | 60/132 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ruben Ramirez-Hidalgo vs. Pedro Cachin - Vzájomné zápasy
10.03.15 | 1. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Pedro Cachin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
15.09.14 | 1. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Pedro Cachin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Meknes Challenger | antuka |
Ruben Ramirez-Hidalgo form & Pedro Cachin form
Ruben Ramirez-Hidalgo - posledné zápasy
Blois Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Sven Lah | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Matteo Donati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
21.07.17 štvrťfinále | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Marcel Granollers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Mcgee | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Maximo Gonzalez | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Yannick Maden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
29.04.17 štvrťfinále | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, - Ruben Ramirez-Hidalgo - skreč | detail zápasu | |
27.04.17 2. kolo | vs. Yannik Reuter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
08.04.17 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Victor Estrella | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Marco Chiudinelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.17 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - tvrdý | ||||
18.03.17 semifinále | vs. Taro Daniel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.17 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.17 štvrťfinále | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.17 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu |
Pedro Cachin - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detail zápasu |