ZÁPAS
09.07.14 | 2. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Jaroslav Pospisil | 7-63, 7-5 | San Benedetto | antuka |
ŠTATISTIKY
Ruben Ramirez-Hidalgo | Jaroslav Pospisil | |
1. podanie % | 51/92 (55%) | 41/76 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/51 (65%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/41 (49%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/76 (45%) | 39/92 (42%) |
Vyhrané body celkom | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esá | 8 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ruben Ramirez-Hidalgo vs. Jaroslav Pospisil - Vzájomné zápasy
09.07.14 | 2. kolo | Ruben Ramirez-Hidalgo | Jaroslav Pospisil | 7-63, 7-5 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
31.05.11 | 1. kolo | Jaroslav Pospisil | Ruben Ramirez-Hidalgo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |
Ruben Ramirez-Hidalgo form & Jaroslav Pospisil form
Ruben Ramirez-Hidalgo - posledné zápasy
Blois Challenger - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Sven Lah | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Matteo Donati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
21.07.17 štvrťfinále | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Marcel Granollers | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. James Mcgee | 7-66, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Maximo Gonzalez | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Popko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Yannick Maden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
29.04.17 štvrťfinále | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, - Ruben Ramirez-Hidalgo - skreč | detail zápasu | |
27.04.17 2. kolo | vs. Yannik Reuter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
08.04.17 1. kolo kval. | vs. Noah Rubin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Victor Estrella | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Marco Chiudinelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.17 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - tvrdý | ||||
18.03.17 semifinále | vs. Taro Daniel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.17 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.17 štvrťfinále | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.17 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu |
Jaroslav Pospisil - posledné zápasy
Prostejov Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 kvalifik. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |