ZÁPAS
21.01.20 | 1. kolo | Ruben Bemelmans | Kacper Zuk | 6-3, 6-3 | M25 Nussloch | koberec |
ŠTATISTIKY
Ruben Bemelmans | Kacper Zuk | |
1. podanie % | 33/51 (65%) | 37/64 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/64 (45%) | 12/51 (24%) |
Vyhrané body celkom | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 1-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0 | ||
Ruben Bemelmans | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Ruben Bemelmans | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kacper Zuk | |
0-0 | ||
Ruben Bemelmans | 2-0 | |
2-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ruben Bemelmans vs. Kacper Zuk - Vzájomné zápasy
21.01.20 | 1. kolo | Ruben Bemelmans | Kacper Zuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
Ruben Bemelmans form & Kacper Zuk form
Ruben Bemelmans - posledné zápasy
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.22 semifinále | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 štvrťfinále | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - skreč | detail zápasu | |
02.11.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
01.10.21 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |