ZÁPAS
29.02.20 | semifinále | Ruben Bemelmans | Francesco Forti | 6-4, 6-2 | M25 Trento | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ruben Bemelmans | Francesco Forti | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 28/55 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/30 (83%) | 20/28 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/15 (80%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 22/55 (40%) | 8/45 (18%) |
Vyhrané body celkom | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 8 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Francesco Forti | |
0-0, 0-15 | ||
Ruben Bemelmans | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Francesco Forti | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Francesco Forti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ruben Bemelmans | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Francesco Forti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ruben Bemelmans | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ruben Bemelmans | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Francesco Forti | |
Ruben Bemelmans | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Francesco Forti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ruben Bemelmans vs. Francesco Forti - Vzájomné zápasy
29.02.20 | semifinále | Ruben Bemelmans | Francesco Forti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Trento | tvrdý I. |
Ruben Bemelmans form & Francesco Forti form
Ruben Bemelmans - posledné zápasy
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.22 semifinále | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 štvrťfinále | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.22 štvrťfinále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - skreč | detail zápasu | |
02.11.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
01.10.21 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Francesco Forti - posledné zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |