ZÁPAS
27.07.16 | 2. kolo | Ronan Joncour | Vladimir Filip | 6-4, 7-65 | Romania F10 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ronan Joncour | Vladimir Filip | |
1. podanie % | 48/70 (69%) | 45/70 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/48 (75%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/22 (45%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/70 (39%) | 24/70 (34%) |
Vyhrané body celkom | 73/140 (52%) | 67/140 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
Ronan Joncour vs. Vladimir Filip - Vzájomné zápasy
27.07.16 | 2. kolo | Ronan Joncour | Vladimir Filip | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Ronan Joncour form & Vladimir Filip form
Ronan Joncour - posledné zápasy
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Christian Hansen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Azariah Rusher | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Mitchell Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.22 2. kolo kval. | vs. Gianluca Mondini | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Tyler Zink | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 1-0, Kalman L. Boyd - skreč | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 4-6, 4-5, - Ronan Joncour - skreč | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Perry Gregg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Corona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Hudson Rivera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Baran Cengiz | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Joris Moret | 7-64, 6-1 | detail zápasu |
Vladimir Filip - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |