Izrael
04.12.96, 27 rokov
04.12.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ron Idzon vs. Ben Jones - Vzájomné zápasy
22.05.17 | 1. kolo kval. | Ron Idzon | Ben Jones | 6-3, 1-1, Ben Jones - skreč | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
Ron Idzon form & Ben Jones form
Ron Idzon - posledné zápasy
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ronen Mashiach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Amit Gabreal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 6-3, 1-1, Ben Jones - skreč | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Hassan Saadi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Tim Kopinski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Mirobyan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Bernardo Saraiva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ziv Mayo | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 6-3, 0-4, - Ron Idzon - skreč | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Nama Heman | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Bar Tzuf Botzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Constantinos Ioannides | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Ronen Mashiach | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ben Jones - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detail zápasu |