Roman Khassanov vs. Vladimir Uzhylovsky 31.08.2017

Roman Khassanov vs. Vladimir Uzhylovsky 31.08.2017 - Ukraine F4 (Kiev) - porovnanie

ZÁPAS

31.08.17štvrťfináleRoman Khassanov Vladimir Uzhylovsky 7-5, 6-2 Ukraine Ukraine F4 antuka

ŠTATISTIKY

Roman KhassanovVladimir Uzhylovsky
1. podanie %42/64 (66%)29/53 (55%)
Vyhrané body z 1.podania30/42 (71%)19/29 (66%)
Vyhrané body z 2.podania12/22 (55%)9/24 (38%)
Vyhrané break-bally4/6 (67%)1/4 (25%)
Vyhrané body z returnu25/53 (47%)22/64 (34%)
Vyhrané body celkom67/117 (57%)50/117 (43%)
Dvojchyby25
Esá13

ŠTATISTIKY

6-2

Roman Khassanov
Kazachstán
07.09.96, 22 rokov




697
34
28 253 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
25.03.88, 30 rokov




899
17
64 224 $
Vladimir Uzhylovsky
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Roman Khassanov vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájomné zápasy

31.08.17štvrťfináleRoman KhassanovVladimir Uzhylovsky7-5, 6-2 detail zápasuUkraine Ukraine F4 antuka
18.05.151. koloVladimir UzhylovskyRoman Khassanov4-1, Vladimir Uzhylovsky - skrečdetail zápasuUkraine Ukraine F2 antuka
27.04.151. koloVladimir UzhylovskyRoman Khassanov6-3, 6-1 detail zápasuKazakhstan Kazakhstan F4 antuka

Roman Khassanov - posledné zápasy

Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
19.09.18
2. kolo
vs. Andrey Chepelev3-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Max Houkes7-5, 3-6, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F6 - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Denys Klok3-6, - Roman Khassanov - skrečprehradetail zápasu
13.09.18
štvrťfinále
vs. Sagadat Ayap6-2, 6-3 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Viacheslav Yulik6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Lukas Mugevicius7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
29.08.18
2. kolo
vs. Ivan Sergeyev6-72, 1-6 prehradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Vadym Ursu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
21.08.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Joshua Paris2-6, 1-3, - Roman Khassanov - skrečprehradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
09.08.18
štvrťfinále
vs. Sergey Betov2-6, 7-5, 6-76 prehradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Zhan Skindzer6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
02.08.18
štvrťfinále
vs. Mikhail Fufygin2-6, 4-6 prehradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Alexey Zakharov6-3, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Alexey Baryshev6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F3 - antuka
27.07.18
štvrťfinále
vs. Gabi Adrian Boitan3-6, 1-6 prehradetail zápasu
26.07.18
2. kolo
vs. Dominik Nazaruk7-5, 7-5 výhradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Yan Sabanin6-2, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F2 - antuka
19.07.18
2. kolo
vs. Koray Kirci2-6, 5-7 prehradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia Georgia F1 - antuka
11.07.18
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-3, 2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Fergana Challenger - tvrdý
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Arjun Kadhe3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Almaty Challenger - antuka
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Gerard Granollers4-6, 1-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent Challenger - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Nino Serdarusic5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Uzbekistan F3 - tvrdý
30.05.18
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin0-4, - Roman Khassanov - skrečprehradetail zápasu
29.05.18
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Uzbekistan Samarkand Challenger - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Timur Khabibulin6-72, 7-5, 2-6 prehradetail zápasu
Uzbekistan Karshi Challenger - tvrdý
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Yan Bondarevskiy1-6, 0-1, - Roman Khassanov - skrečprehradetail zápasu

Vladimir Uzhylovsky - posledné zápasy

Romania Sibiu Challenger - antuka
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Vlad Andrei Dumitru2-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Jorge Montero2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Karl Friberg6-74, 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skrečprehradetail zápasu
Czech Republic Prague Challenger - antuka
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Dominik Kellovsky6-3, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Astana Challenger - tvrdý
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Fran Zvonimir Zgombic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
14.07.18
2. kolo kval.
vs. Saketh-Sai Myneni1-4, - Vladimir Uzhylovsky - skrečprehradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
30.06.18
1. kolo kval.
vs. Aldin Setkic1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Slovakia Poprad Tatry - antuka
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Michal Konecny4-6, - Vladimir Uzhylovsky - skrečprehradetail zápasu
Italy Caltanissetta Challenger - antuka
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Pawel Cias3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F3 - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
17.05.18
štvrťfinále
vs. Oleg Prihodko7-66, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.05.18
2. kolo
vs. Artem Smirnov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Adrian Exposito6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
11.05.18
semifinále
vs. Alessandro Petrone6-3, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.05.18
štvrťfinále
vs. Vitaliy Sachko6-4, 6-1 výhradetail zápasu
09.05.18
2. kolo
vs. Mykola Leshchynskyy6-0, 6-2 výhradetail zápasu
08.05.18
1. kolo
vs. Dmitry Myagkov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Francavilla Challenger - antuka
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Matteo Viola4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F3 - tvrdý
21.03.18
1. kolo
vs. Yannick Vandenbulcke6-4, 4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
13.03.18
1. kolo
vs. Yannick Vandenbulcke3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
07.03.18
2. kolo
vs. Yannai Barkai3-5, - Vladimir Uzhylovsky - skrečprehradetail zápasu
06.03.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Germany F2 - koberec
22.01.18
2. kolo kval.
vs. Robin Lang6-75, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
14.01.18
1. kolo kval.
vs. Peter Torebko4-6, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
Germany Germany F1 - koberec
10.01.18
1. kolo
vs. Elmar Ejupovic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F18 - tvrdý
12.12.17
1. kolo
vs. Yannai Barkai6-0, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.12.17
kvalifik.
vs. Uri Vodavoz6-0, 6-4 výhradetail zápasu
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Stefan Petrovic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
08.12.17
2. kolo
vs. Aaron Schmid6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.12.17
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy6-4, 6-3 výhradetail zápasu
<