ZÁPAS
08.10.19 | kvalifik. | Roman Blokhin | Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | M15 Karshi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Roman Blokhin | Maxim Krapivin | |
1. podanie % | 23/43 (53%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/23 (100%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/20 (65%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 26/62 (42%) | 7/43 (16%) |
Vyhrané body celkom | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Roman Blokhin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Blokhin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
Roman Blokhin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roman Blokhin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0 | ||
Roman Blokhin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Roman Blokhin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Roman Blokhin | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roman Blokhin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roman Blokhin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
Roman Blokhin | 5-3 | |
6-3 |
Rusko
16.03.99, 25 rokov
16.03.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 rokov
12.12.99, 24 rokov
Roman Blokhin vs. Maxim Krapivin - Vzájomné zápasy
08.10.19 | kvalifik. | Roman Blokhin | Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Karshi | tvrdý |
Roman Blokhin form & Maxim Krapivin form
Roman Blokhin - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - skreč | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |