Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya 13.05.2019

Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya 13.05.2019 - M15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

13.05.191. kolo kval.Romain Bauvy Omer Yeshaya 6-2, 6-3 Greece M15 Heraklion tvrdý

ŠTATISTIKY

6-3

Romain Bauvy
Francúzsko
29.06.94, 25 rokov




898
16
24 548 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
15.05.99, 20 rokov







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya - Vzájomné zápasy

13.05.191. kolo kval.Romain BauvyOmer Yeshaya6-2, 6-3 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Romain Bauvy - posledné zápasy

United Kingdom M25 Roehampton - tvrdý
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Tsatsu Kofi Segbedzie6-2, 6-0 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Alastair Gray5-7, 0-6 prehradetail zápasu
Portugal M25 Porto - tvrdý
23.07.19
kvalifik.
vs. Piotr Matuszewski2-6, 3-6 prehradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Almeida6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Castelo - tvrdý
18.07.19
2. kolo
vs. Albano Olivetti3-6, 6-712 prehradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Andre Rodeia7-63, 6-3 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Eduardo Lobo De Almeida6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Ajaccio - tvrdý
08.07.19
kvalifik.
vs. Hugo Pontico1-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin6-3, 3-1, Robert Ziganshin - skrečvýhradetail zápasu
Portugal M15 Setubal - tvrdý
25.06.19
kvalifik.
vs. Patrick Mayer (GER)4-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Pedro Estevao6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M25 Martos - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Federico Zeballos1-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Albert Roglan6-2, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Krainer3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. Martin Dimitrov6-4, 6-75, 5-10 prehradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý
17.09.18
kvalifik.
vs. Tiran Sanghera6-2, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman6-3, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý
11.09.18
1. kolo
vs. Finn Bass1-6, 6-72 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F16 - tvrdý
22.08.18
1. kolo
vs. Frederico Gil5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F15 - tvrdý
15.08.18
1. kolo
vs. Tiago Cacao4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F22 - tvrdý
09.08.18
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr5-7, 4-6 prehradetail zápasu
07.08.18
1. kolo
vs. Pablo Irigaray Guarne6-2, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
Morocco Morocco F2 - antuka
24.07.18
1. kolo
vs. Arthur Rinderknech1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Morocco Morocco F1 - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F11 - tvrdý
06.07.18
štvrťfinále
vs. Nuno Borges1-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.07.18
2. kolo
vs. Daniel Batista6-3, 7-5 výhradetail zápasu
03.07.18
1. kolo
vs. Aron Hiltzik6-3, 6-3 výhradetail zápasu

Omer Yeshaya - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
kvalifik.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 prehradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 prehradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.04.18
kvalifik.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 výhradetail zápasu
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
23.04.18
kvalifik.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F3 - tvrdý
20.03.18
1. kolo
vs. Alon Elia4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Tommaso Metti1-6, 4-6 prehradetail zápasu
<