ZÁPAS
21.01.18 | kvalifik. | Romain Bauvy | Antoine Walch | 6-2, 6-4 | France F3 | koberec |
ŠTATISTIKY
Romain Bauvy | Antoine Walch | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 42/70 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/30 (90%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/70 (44%) | 10/48 (21%) |
Vyhrané body celkom | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 7 | 6 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
Romain Bauvy vs. Antoine Walch - Vzájomné zápasy
21.01.18 | kvalifik. | Romain Bauvy | Antoine Walch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | France F3 | koberec |
27.09.16 | 1. kolo | Romain Bauvy | Antoine Walch | 6-3, 7-63 | detail zápasu | France F20 | koberec |
13.10.14 | kvalifik. | Romain Bauvy | Antoine Walch | Antoine Walch - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | France F23 | tvrdý I. |
03.03.14 | 1. kolo kval. | Antoine Walch | Romain Bauvy | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | France F5 | tvrdý I. |
Romain Bauvy form & Antoine Walch form
Romain Bauvy - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
06.07.18 štvrťfinále | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Antoine Walch - posledné zápasy
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detail zápasu |